FIS Ski World Cup Jasná 2016

• 0

Category : Uncategorized

Alpdest CEE jako Oficiální partner organizačního výboru světového poháru v Jasné zajistil připojení pro desítky tisíc návštěvníků akce Audi FIS World Cup ve slalomu žen.

Tři sítě WiFi poskytovaly kromě přístupu na internet také aktuální výsledky závodů a infomační servis pro návštěvníky světového poháru.

Jasná, Nízke Tatry (22.03.2015) – Alpdest CEE ve spolupráci se svým technologickým partnerem, společností LOOP21 Mobile Net GmbH zajistil instalaci a provoz informačního portálu v rámci lyžařských závodů světového poháru Audi FIS v Jasné na Slovensku. Wi-Fi Hotspot umožnil přístup na internet ve třech sítích, pro návštěvníky, VIP hosty a tisk. Přístupová stránka poskytovala kromě volného připojení do sítě také aktuální informace o závodech, výsledkový servis a další přizpůsobené nabídky pro hosty Světového poháru. Kompletní systém byl k dispozici od pátku 5.3.2016 až do konce odloženého závodu v pondělí 7.3.2016.

„Pro Alpdest CEE je partnerství s provozovatelem areálu v Jasné strategickým krokem“, říká Jan Orava, který byl ve firmě Alpdest CEE odpovědný za realizaci této akce. „Alpdest jako mediální agentura specializovaná na reklamu v lyžařských a horských areálech je partnerem jak samotných areálů a jejich provozovatelů, pro které je příjem z reklamy stále důležitější částí příjmů, tak obchodních značek a firem, jejichž zákazníci vyrážejí do hor na dovolenou, za sportem nebo za zábavou. Kromě tradičních médií je Alpdest CEE specializován také na digitální komunikaci se zákazníkem. Jeden z digitálních komunikačních nástrojů jsme si mohli v Jasné vyzkoušet a ověřit jeho přínosnost pro všechny partnery. Během závodů využilo platformu více než 2.800 unikátních uživatelů.“

Aby byl systém dostatečně propustný a jeho kapacita odpovídala očekávané návštěvnosti, byly v areálu závodů instalovány desítky venkovních i interiérových antén od dodavatele LANCOM. Optimální umístění antén umožnilo využívání služby podél celé závodní trati, v prostoru cíle a VIP zón a také v Happy Village, kde se odehrávala společenská a zábavní část akce. Softwarové řešení od firmy LOOP21 nabízelo moderní správu nabízené služby. Zároveň byl aktivován modul „Analytika použití zařízení“ abychom mohli vyhodotit důležité informace o chování uživatelů.