Naše nabídka

Platforma Outdooractive

Staňte se součástí největší evropské outdoorové platformy

Všeobecná databáze

Díky komunitě uživatelů a partnerských portálů mají data na portálu Outdooractive větší dosah, než data na jiných webových stránkách.

Mapové služby

Vytvoříme profesinální mapy pro Váš závod, či outdoorovou akci.

Novinky

Horská výzva

Na horské výzvě v Krušných horách v Božím daru měli účastnící poprvé možnost využít připojení k internetu na startu a v cíli závodu. Přípojení připravujeme i na další závod v Jeseníkách. Využíváme vysokorychlostní satelitní připojení k internetu, tekže můžeme pokrýt i horské oblasti s nedostatečnou kapacitou připojení k internetu.


Read More

Seminář pro partnery skupiny Alpdest

Během dvou dnů měli partněři Alpdest možnost se seznámi a novinkami a aktuálními trendy v reklamě na horách. Součástí semináře byla i prohlídka lyžařského areálu v Söldenu, který se řadí mezi pokrokové v oblasti využívání nových technologoií.


Read More

FIS Ski World Cup Jasná 2016

Alpdest CEE jako Oficiální partner organizačního výboru světového poháru v Jasné zajistil připojení pro desítky tisíc návštěvníků akce Audi FIS World Cup ve slalomu žen. Tři sítě WiFi poskytovaly kromě přístupu na internet také aktuální výsledky závodů a infomační servis pro návštěvníky světového poháru.


Read More

Alpdest CEE vznikl na základě iniciativy Evropské Kosmické Agentury