Naše nabídka

Značky

Naše marketingové kampaně kombinují digitální a tradiční média. Využijte příležitost oslovit lyžaře a milovníky outdoorových aktivit v evropských destinacích.

Lyžařské areály

Staňte se součástí partnerské sítě Alpdest a oslovte vaše zákazníky pomocí nových digitálních komunikačních nástrojů.

Turistické destinace

Využijte největší digitální platformu zaměřenou na veškeré outdoorové aktivity k propagaci vašeho regionu

Produkty a služby

Novinky

Testing

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Duis bibendum, lectus ut viverra rhoncus, dolor nunc faucibus libero, eget facilisis enim ipsum id lacus. Aliquam erat volutpat. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Aliquam erat volutpat. Aenean fermentum risus id tortor. In convallis. In laoreet, magna id viverra tincidunt, sem odio bibendum justo, vel imperdiet sapien wisi sed libero. Suspendisse nisl. Phasellus et lorem id felis nonummy placerat. Etiam egestas wisi a erat.


Read More

Horská výzva

Na horské výzvě v Krušných horách v Božím daru měli účastnící poprvé možnost využít připojení k internetu na startu a v cíli závodu. Přípojení připravujeme i na další závod v Jeseníkách. Využíváme vysokorychlostní satelitní připojení k internetu, tekže můžeme pokrýt i horské oblasti s nedostatečnou kapacitou připojení k internetu.


Read More

Seminář pro partnery skupiny Alpdest

Během dvou dnů měli partněři Alpdest možnost se seznámi a novinkami a aktuálními trendy v reklamě na horách. Součástí semináře byla i prohlídka lyžařského areálu v Söldenu, který se řadí mezi pokrokové v oblasti využívání nových technologoií.


Read More

FIS Ski World Cup Jasná 2016

Alpdest CEE jako Oficiální partner organizačního výboru světového poháru v Jasné zajistil připojení pro desítky tisíc návštěvníků akce Audi FIS World Cup ve slalomu žen. Tři sítě WiFi poskytovaly kromě přístupu na internet také aktuální výsledky závodů a infomační servis pro návštěvníky světového poháru.


Read More

Alpdest CEE vznikl na základě iniciativy Evropské Kosmické Agentury