O platformě Outdooractive

V ALPDESTu věříme, že v rychle se rozvíjejícím světě online marketingu je digitalizace určujícím faktorem ovlivňujícím propagaci turistických regionů. Žijeme obklopeni daty – díky nim získáváme informace a na jejich základě se rozhodujeme. Dobře zpracovaná data jsou proto tou nejlepší investicí do reklamy, jaká může být!

Jen si to představte – toužíte po krásné dovolené v přírodě a kladete si otázky: Která místa chci navštívit? Kterou trasu mám zvolit? Kde si mohu odpočinout a občerstvit se? Kde mohu přenocovat? Každý návštěvník si takové otázky před svou cestou položí. A kdo mu je zodpoví? Vyhledávače a odpovídače – rozuměj Google Asistent, Alexa, Siri, Cortana a další.

Poskytneme vám technologii, díky které se z webové prezentace vašeho regionu stane ucelená a dobře vypadající databáze všech informací, které vaši návštěvníci potřebují a kterou vyhledác´vače budou považovat za relevantní. Zdůrazníme vaše přednosti a jedinečnost. Pomůžeme vám vytvořit přehledné mapy vašich stezek a vizuálně lákavou prezentaci těch nejkrásnějších míst k navštívení. Díky nám na cestě k vám už žádný návštěvník nezabloudí!

Co všechno vám nabízíme?

  • Zavedenou mezinárodní platformu s komunitou čítající více než 1 000 000 členů (leden 2019)
  • Propojení widgetů z platformy Outdooractive do vaší webové stránky
  • Veškeré informace, které chcete předat svým návštěvníkům, naleznou na jednom místě
  • Získávání nových viewers z řad outdoorových nadšenců i rekreačních cestovatelů

Podívejte se, jak mohou vypadat místa k navštívení, nebo výlety na platformě Outdooractive: