Category Archives: Uncategorized

Horská výzva

Category : Uncategorized

Alpdest je oficiálním partnerem Horské výzvy

horska vzyva trojanovice1_4

Pro účastníky jsme připravili brandované wifi připojení k internetu zdarma

Na horské výzvě v Krušných horách v Božím daru měli účastnící poprvé možnost využít připojení k internetu na startu a v cíli závodu. Připojení připravujeme i na další závod v Jeseníkách. Využíváme vysokorychlostní satelitní připojení k internetu, takže můžeme pokrýt i horské oblasti s nedostatečnou kapacitou připojení k internetu.

2016-05-21-03-51-19 2016-05-21-03-50-52 2016-05-21-03-50-05


Seminář pro partnery skupiny Alpdest

Category : Uncategorized

Setkání s partnery a zákazníky skupiny Alpdest v Söldenu

21. – 23. 3. 2016 proběhl výroční seminář Alpdest

Během dvou dnů se měli partneři mediální platformy Alpdest možnost seznámit s novinkami a aktuálními trendy v reklamě na horách. Součástí semináře byla i prohlídka lyžařského areálu v Söldenu, který se řadí mezi pokrokové v oblasti využívání nových technologií.

16.03.23-Soelden-pbu-4092-kl_1 16.03.23-Soelden-pbu-4702-kl 16.03.23-Soelden-pbu-4722-kl-001


FIS Ski World Cup Jasná 2016

Category : Uncategorized

Alpdest CEE jako Oficiální partner organizačního výboru světového poháru v Jasné zajistil připojení pro desítky tisíc návštěvníků akce Audi FIS World Cup ve slalomu žen.

Tři sítě WiFi poskytovaly kromě přístupu na internet také aktuální výsledky závodů a infomační servis pro návštěvníky světového poháru.

Jasná, Nízke Tatry (22.03.2015) – Alpdest CEE ve spolupráci se svým technologickým partnerem, společností LOOP21 Mobile Net GmbH zajistil instalaci a provoz informačního portálu v rámci lyžařských závodů světového poháru Audi FIS v Jasné na Slovensku. Wi-Fi Hotspot umožnil přístup na internet ve třech sítích, pro návštěvníky, VIP hosty a tisk. Přístupová stránka poskytovala kromě volného připojení do sítě také aktuální informace o závodech, výsledkový servis a další přizpůsobené nabídky pro hosty Světového poháru. Kompletní systém byl k dispozici od pátku 5.3.2016 až do konce odloženého závodu v pondělí 7.3.2016.

„Pro Alpdest CEE je partnerství s provozovatelem areálu v Jasné strategickým krokem“, říká Jan Orava, který byl ve firmě Alpdest CEE odpovědný za realizaci této akce. „Alpdest jako mediální agentura specializovaná na reklamu v lyžařských a horských areálech je partnerem jak samotných areálů a jejich provozovatelů, pro které je příjem z reklamy stále důležitější částí příjmů, tak obchodních značek a firem, jejichž zákazníci vyrážejí do hor na dovolenou, za sportem nebo za zábavou. Kromě tradičních médií je Alpdest CEE specializován také na digitální komunikaci se zákazníkem. Jeden z digitálních komunikačních nástrojů jsme si mohli v Jasné vyzkoušet a ověřit jeho přínosnost pro všechny partnery. Během závodů využilo platformu více než 2.800 unikátních uživatelů.“

Aby byl systém dostatečně propustný a jeho kapacita odpovídala očekávané návštěvnosti, byly v areálu závodů instalovány desítky venkovních i interiérových antén od dodavatele LANCOM. Optimální umístění antén umožnilo využívání služby podél celé závodní trati, v prostoru cíle a VIP zón a také v Happy Village, kde se odehrávala společenská a zábavní část akce. Softwarové řešení od firmy LOOP21 nabízelo moderní správu nabízené služby. Zároveň byl aktivován modul „Analytika použití zařízení“ abychom mohli vyhodotit důležité informace o chování uživatelů.

Pressefoto

Tablet_LandPageMobil_LandPage

LOOP21 Landing Page beim Audi FIS World Cup in Jasná

 

CilovaZona_FIS JASNA

Alpdest CEE na Světovém poháru Audi FIS v Jasné